tarihinde güncellendi...
 

 

 

INDEX

 

Mesajlaşma


Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Girişi

Nickname:
Şifre:
Gizlilik Kodu: Gizlilik Kodu
Gizlilik Kodu (Rakamla):

Members List Üyeler:
Son Üye: PhilippBook
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam Üye: 21840

Online Olanlar:
Ziyaretçiler: 0
Üyeler: 0
Toplam: 0
egitimbursu.com: Kullanıcı Günlüğü


Kullanıcı Günlüğü
[ Günlük Dizini | Hesap Aç ]

Site üyeleri otomatik olarak kendi günlüklerini yaratma ve yorum gönderme yetkisine sahip olur.

Coraz więcej ludzi postanawia zainwestować w nieruchomości
Gönderen:: BenAbby434
Tarih:: 12-21-2016 @ 08:30 pm

Rok 2015 był gwałtownym rokiem dla całego rynku nieruchomości. Odznaczył się on szerokimi zmianami, jeżeli chodzi o procedury otrzymania kredytów hipotecznych. Modyfikacje procedur zostały wprowadzone wraz z początkiem tego roku. Kredytobiorcy od stycznia tego roku muszą aktualnie mieć piętnaście procent wkładu własnego (w minionym roku starczyło 10% wartości nieruchomości). Kolejną niekorzystną dla kredytobiorców zmianą było wprowadzenie podatku bankowego, które to miało bezpośredni wpływ na podniesienie marż kredytów w bez mała wszystkich bankach. Modyfikacje te najbardziej poczują obywatele dużych miejscowości, dlatego że tam ceny mieszkań są najwyższe w całej Polsce.
Mieszkańcy największych miejscowości jak np. Kraków najwięcej za metr kwadratowy muszą zapłacić kupując mieszkania o niewielkiej powierzchni (kawalerki, M2). Co ciekawe w Krakowie bądź Warszawie nieruchomości z rynku wtórnego nierzadko mają dużo wyższą cenę transakcyjną od lokali w stanie deweloperskim. Spowodowane jest to niechybnie przez lokalizację nieruchomości. Mieszkania starsze, budowane w latach 70-80, zlokalizowane są najczęściej w dogodnej lokalizacji plus charakteryzują się rozwiniętą infrastrukturą. Natomiast nowe budownictwo rozwija się na obszarach bardzo oddalonych od centrum, mizernie skomunikowanych z centrum miasta, co pokaźnie wpływa na przejazd do pracy, bądź szkoły.
Rynek wynajmu w Krakowie także rozwija się nadzwyczaj prężnie. Coraz więcej osób decyduje ulokować oszczędności w posiadłości na wynajem, gdyż wielokrotnie profity z tego sposobu inwestycji są gigantycznie większe od zysków z tytułu przeróżnych lokat bankowych.
Jak widać rynek nieruchomości w Krakowie ma się doskonale. Nieustannie rosnąca ilość nowych osiedli pozwala na swobodny wybór miejsca zamieszkania, a spora konkurencyjność mieszkań z rynku wtórnego powoduje, iż deweloperzy muszą się rzeczywiście namęczyć, żeby ściągnąć uwagę nowych klientów.
Więcej informacji na stronie WWW: Ogłoszenia nieruchomości
Pissed.gif


Son güncelleme: 12-21-2016 @ 08:31 pm


Devamını Göster
Devamını Göster
Kullanıcı bilgileri
Kullanıcı bilgileri
Create an account
Hesap Aç

Copyright 2003 @ eğitimbursu.com
Tasarım ve altyapı düzenlemesi QualitaWeb tarafından yapılmıştır.

Sayfa Üretimi: 0.585 Saniye