tarihinde güncellendi...
 

 

 

INDEX

 

Mesajlaşma


Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Girişi

Nickname:
Şifre:
Gizlilik Kodu: Gizlilik Kodu
Gizlilik Kodu (Rakamla):

Members List Üyeler:
Son Üye: PhilippBook
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam Üye: 21840

Online Olanlar:
Ziyaretçiler: 0
Üyeler: 0
Toplam: 0
egitimbursu.com >> Content


Burs Çalışmalarımız

>> Content » »

Hizmete açtiğımız ve çok ilgi göreceğini umduğumuz www.egitimbursu.com sitemizde, Türkiye ’de ve Dünya ‘daki var olan bursları, bunlarla ilgili yapılan çalışmaları, izlenecek yolları ve ceşitli olanakları ve bir çok bilgiyi öğrencilerimiz elde edeceklerdir.

Yurtdışında ve yurtiçinde burs ararken öğrencinin kendini ve başarılarını çok iyi tanıtması ve bu konuda uzmanlaşmış kuruluşlardan danışmanlık almaları şanslarını artıracaktır. Gençlere burs kazandırmak bizim en büyük hedefimizdir ve bunun gururunu yaşıyoruz. Bu tür hizmetleri Türkiye ’ye getirmekten dolayı mutluluk duymaktayız. Ülkemizin ve gençlerimizin bu hizmetlere ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

Türkiye ’de genç nüfus düşünüldüğünde ne kadar gencin bu hizmetten faydalanacağının rakamlarını tahmin bile edemiyoruz. Burada önemli olan ve muhakkak belirtilmesi gereken konu, burs bize çıkmaz diye yorum yapmadan öğrencilerin müracaat etmeleridir. Bizim amacımız eğitim bursu konusunda insanlara doğru ve gerçekçi bilgiler vermektir. Türkiye ’de binlerce maddi durumu iyi olmayan fakat sporda başarılı, kendini tanıtamamış gençlerimiz var.  Spor bursu konusunu Türkiye 'de tanıtıma başladık. 22.07.2003 tarihli Sabah Gazetesi 'nin ve 02.05.004 tarihli Akşam Gazetesi 'nin bu konuya geniş yer ayırmasından sonra çalışmalarımıza olan ilgi oldukça arttı.
Biz yurtdışında A.B.D ‘de spor bursu ve akademik burs çalışmaları yapan Alman College-Contact.Com firmasının Türkiye ’de tek başımıza temsilcilik hizmetlerini yürütüyoruz. Konusunda profesyonelleşmiş olan Avrupa ve Türkiye ’de spor bursu ve akademik burs hizmeti veren College-Contact.com Almanya 'da yurtdışı akademik transferde konusunda en büyük ve tek önerilen firmadır. Ayrıca bu kadar kapsamlı spor bursu çalışmalarını yapan başka bir kuruluş yoktur.

College-contact.com Almanya ’da birçok ciddi basın organına başarılarından dolayı haber olmuştur ve olmaya devam etmektedir( Der Spiegel v.b). Basınla ilgili bilgilere www.sport-scholarships.com sayfasından basın bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BURS  BANKASINA 'a kayıt : Web sayfamızdaki BURS BANKASI için Burs Veren ve Burs Alan olarak kayıt olabilirsiniz.

Burslarla ilgili çalışmalarımız titizlikle sürmektedir.

Hayırlı olmasını diliyoruz.

Sevgilerimizle

Türkiye 'de bilgi veren bürolar

IZMIR

Mehmet Arif Oluk

Alsancak-İzmir

Tel:0232 4652171 ve 0232 4652175 Cep: 05336392449

ISTANBUL

Koordinator : Murat Barut Pedagog ve Sosyal Hizmetler Uzmanı:

Karaman Çiftlik Yolu, Özlü Apt. No : 52 , D. 6, İçerenköy/ ISTANBUL,

Carrefour Alışveriş Merkezine yakın

Tel : 0216 572 61 85  Tel : 0216 574 64 00

BİZİ ARAYINIZ

Redaksiyon Yönetimi:

Hukuki sorumluluk konusunda: İçeriği dikkatle denetlemekle birlikte, denetimimiz dışındaki diğer web sayfalarına açılan linklerin kullanımından ötürü herhangi bir hukuki sorumluluğumuz yoktur. Linkleri bulunan sayfaların içeriğinden, sadece sayfa sahipleri sorumludur.


Hukuki sorumluluk hakkında ayrıntılar

1. Online teklifimizin içeriği
Bu metnin yazarları, verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, tamlığı ve niteliği konusunda sorumluluk taşımama hakkını kendilerine saklı tutarlar. Verilmiş bilgilerin kullanılmasından ya da kullanılmamasından doğan, dolayısıyla da hatalı ve eksik bilgilerin kullanılmasıyla oluşan maddi ya da manevi zararlara dayanarak, bu metnin yazarlarına herhangi bir hukuki
sorumluluk talebi (ve cezai talepler) – yazarların kasti ve ağır kusurlarının kanıtlanması durumlarının dışında – yöneltilemez. Yapılan öneriler bağlayıcı ya da zorlayıcı değildir; önerilere uyup uymamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Yazarlar altını çizerek, ayrı ve özel bir açıklama yapmaya gerek duymaksızın buradaki önerilerin bir bölümünü ya da tümünü değiştirme, tamamlama, yok etme ya da bir süre için tamamen durdurma hakkını kendilerine saklı tutarlar.

2.Tavsiyeler ve Linkler
Yazarlar, doğrudan ya da dolaylı “link” olarak verilmiş yabancı web sayfalarının kullanılmış olması durumunda, kendi hukuki sorumluluk alanları dışında kalan bu kullanımlardan sorumlu değillerdir. Yazar ancak, kendisinin, söz konusu yasal olmayan içeriklerden tamamen haberdar olması ve sitelerinin ziyaretçilerinin bu sayfaların içeriklerini kullanmalarına teknik olarak engel olabilecek imkânı olduğunun ve engel olabileceğinin kabul edilmesi halinde, yasal sorumluluk taşır.
Ayrıca yazarlar, (metni) linkleme sırasında, link sayfaları üzerinde yasal olmayan içerikler bulunmadığını açıkça ifade etmektedirler.Yazarlar, sayfalarının güncel ya da gelecekteki değiştirilmelerine, yeniden yazılmalarına, içeriklerine ya da linke sokulmuş, başka içeriklerle birleştirilmiş sayfaların sahiplik hakkına müdahale ve tesir edecek durumda değillerdir. Bu nedenle yazarlar burada kesin bir ifadeyle, linklemeden sonra gerçekleştirilmiş hiçbir linklenmiş ve birleştirilmiş sayfadan sorumlu olmadıklarını belirtirler. Bu tespit gerek onların kendi hazırladıkları internet içindeki bütün linkleri ve bunlara yapılan referanslar için geçerli olduğu gibi, gerekse de yazarların kurduğu tartışma panoları, ziyaretçi defterleri ve mailing listeleri için de geçerlidir. Yasal olmayan, hatalı ya da eksik içerikler, özellikle de bu türden bilgilerinin kullanılmasından ya da kullanılamamasından doğan zararlardan, sadece, link olarak tavsiye edilen web sayfanın sunucusu sorumlu olup, o sayfanın kullanılmasını sadece tavsiye olarak öneren sorumlu değildir.

3. Telif ve marka hakları
Yazarlar, bütün yayınlarda , kullanılan grafiklerin, ses belgelerinin, video bölümlerinin ve metinlerin telif haklarını göz önünde bulundurmaya, kendi hazırladığı grafikleri, ses belgelerini, video bölümlerini ve metinleri kullanmaya gayret eder.
Internet sayfasının sunduklarının kapsamı içindeki ve gereğinde üçüncü kişilere ait bütün marka ve alameti farikalar, adı verilen marka ve telif hakkı sahibinin mülküdür!
Sadece, sayfada verilmiş isme bakıp markanın üçüncü kişilerin haklarıyla korunmadığı sonucuna varılmamalıdır!

Yayınlanmış, yazarın kendisinin hazırladığı materyalin telif hakkı sadece sayfanın yazarına aittir. Telif hakkı yazara ait olan bu türden grafiklerin, ses belgelerinin, video bölümlerinin ve metinlerin başka elektronik ya da basılı yayın yollarıyla çoğaltılması ya da kullanılması, yazarların onayı olmadan mümkün değildir.

4. Veri/bilgi saklama
Internete verilen bilgiler içinde kişisel ya da işe ilişkin (e-posta adresleri,isimler, adresler gibi) bilgilerin bulunması olasılığı varsa, bu bilgilerin kullanıcı tarafından veri olarak girilmesi
tamamen ona kalmıştır. Sunulan bütün hizmetlerden yararlanma ve bunların ücretinin ödenmesi –teknik olarak mümkün ve uygun görülürse – bu bilgiler kullanılmadan, yani anonim bilgiler ya da takma bir isim kullanılarak da gerçekleştirilebilir.

5. Sorumluluk sınırlarının hukuki geçerliliği
Sorumlulukların sınırlarını belirleyen bu tespitleri internette sunulan ve sizi bu sayfaya yönelten bilgilerin bir parçası olarak anlamak gerekir. Metnin bölümleri ya da tek tek ifadeleri yürürlükteki yasal duruma uymuyorsa, veya artık uymuyorsa ya da kısmen
uymuyorsa, belgenin öteki bölümleri bu durumdan etkilenmezler.

-----------------------------

Disclaimer

1. Content
The authors reserve the right not to be responsible for the topicality, correctness, completeness or quality of the information provided. Liability claims regarding damage caused by the use of any information provided, including any kind of information which is incomplete or incorrect, will therefore be rejected.
All offers are not-binding and without obligation. Parts of the pages or the complete publication including all offers and information might be extended, changed or partly or completely deleted by the author without separate announcement.

2. Referrals and links
The authors are not responsible for any contents linked or referred to from his pages - unless they have full knowledge of illegal contents and would be able to prevent the visitors of his site from viewing those pages. If any damage occurs by the use of information presented there, only the author of the respective pages might be liable, not the one who has linked to these pages. Furthermore the authors are not liable for any postings or messages published by users of discussion boards, guestbooks or mailinglists provided on his page.

3. Copyright
The authors intended not to use any copyrighted material for the publication or, if not possible, to indicate the copyright of the respective object.
The copyright for any material created by the author is reserved. Any duplication or use of objects such as diagrams, sounds or texts in other electronic or printed publications is not permitted without the author's agreement.

4. Data security
If the opportunity for the input of personal or business data (email addresses, name, addresses) is given, the input of these data takes place voluntarily. The use and payment of all offered services are permitted - if and so far technically possible and reasonable - without specification of any personal data or under specification of anonymizated data or an alias.

5. Legal validity of this disclaimer
This disclaimer is to be regarded as part of the internet publication which you were referred from. If sections or individual terms of this statement are not legal or correct, the content or validity of the other parts remain uninfluenced by this fact.
  BASIN 'da burslarla ilgili  HABERLER

[ Geri Dön ] | [ Site Haritası ] | [ Arama ] | [ Kontakt ] | [ Basın ] | [ Partner ]

Copyright © egitimbursu.com - Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 2003-10-25 (10038 okuma)

 

Arama

 

News


Yurtdışında BurslarSTA ÖGRECI KIMLIK KARTISokrates - Leonardo de Vinci - ErasmusENTERNASYONAL BURSLARAkedemik BurslarABD Sporcu KampıABD Sporbursu.Com


 

Duyurular

BURS BANKAMIZ

11.09.2004 TARİHİNDE DÜZENLENDİ. BURS ARAYAN VE BURS VERENLER HABERLEŞECEKLER. _____________________ AMERİKA ’DA YÜKSEK OKUL SPOR BURSUNA MASRAFSIZ BAŞVURU. _____________________ AKADEMIK BURSLARA 20 GÜNDE CEVAP VERİLİYOR. ____________________ 30 MAYIS 2005 SPOR BURSU KAMPINA ABD 'de SON KAYIT TARİHİ _____________________ Site Messenger ve aktüel haberler için ''üye ol'' linkinden kayıt olabilirsiniz.TIKLAYIN


 

Haberler

Copyright 2003 @ eğitimbursu.com
Tasarım ve altyapı düzenlemesi QualitaWeb tarafından yapılmıştır.

Sayfa Üretimi: 0.206 Saniye