tarihinde güncellendi...
 

 

 

INDEX

 

Mesajlaşma


Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Girişi

Nickname:
Şifre:
Gizlilik Kodu: Gizlilik Kodu
Gizlilik Kodu (Rakamla):

Members List Üyeler:
Son Üye: PhilippBook
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam Üye: 21840

Online Olanlar:
Ziyaretçiler: 0
Üyeler: 0
Toplam: 0
egitimbursu.com >> Content


Banka Kredisi

>> Content » »

   Yurtdışında okumak isteyene Citibank desteği


     Citibank, yeni başlattığı Citibank Global Öğrenci Paketi ile yurtdışında okumak isteyen öğrencilere ve ailelerine avantaj ve finansal kolaylıklar sağlıyor. Citibank Global Öğrenci Hesabı sayesinde öğrenciler, hesaplarına yatan paraya, çok rahat, hızlı ve üstelik komisyon ödemeden ulaşabiliyor. Ayrıca öğrenimini Amerika’da sürdürmek isteyen öğrenciler, Citibank Amerika Kredi Kartı’na sahip olabiliyor. Bu özel karta sahip olabilmek için öğrencilerin tek yapması gereken, Citibank Türkiye’de vadeli dolar hesabı açtırmak.
     Citibank, ailelere eğitim masraflarını karşılamada da bir çözüm yolu sunuyor. Aileler, Citibank Eğitim kredisi ile 685 milyon ile 16 milyar lira arasında herhangi bir miktarda krediyi, kefilsiz ve teminatsız alabiliyor. Üstelik alınan kredi, istenirse yurtdışındaki okulun hesabına EFT ile komisyonsuz olarak ulaştırılabiliyor. Paketteki ürünler hakkında detaylı bilgiye Citibank web sitesinde ulaşmak mümkün. (Web adresi:
www.citibank.com.tr )

Global Öğrenci Paketi

Yurtdışında paranıza komisyonsuz, zahmetsiz ve hızlı ulaşım...

Siz ve aileniz Citibank'ta birer vadesiz döviz hesabı açtırdığınız takdirde hesabınıza yatırılan paraya çok rahat, hızlı ve üstelik komisyonsuz ulaşabileceksiniz.

Aileniz, hiçbir ek ücret ödemeden, kendi hesabında bulunan para üzerinden her ay belirli bir miktarın sizin hesabınıza otomatik olarak aktarılması için talimat verebilir. Ya da paraya ihtiyacınız olduğu herhangi bir anda CitiPhone'u arayarak ihtiyacınız olan miktarı çok kısa bir sürede hesabınıza aktarabilir.

Böylece harçlığınız yüksek transfer komisyonları karşısında erimez, siz de hesabınıza para yatması için günlerce bekleme derdinden kurtulursunuz.

Hesaba kolay ulaşım... http://www.citibank.com.tr/bireysel/tr/urun_hiz/burun/global/glo1.htm

Hesabınız açıldığında size verilecek olan Citicard'ınızla, 100'ü aşkın ülkede bulunan Citibank ATM'lerinden hiçbir komisyon ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca, Maestro/Cirrus amblemli tüm ATM'lerden de paranıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

 

[ Geri Dön ] | [ Site Haritası ] | [ Arama ] | [ Kontakt ] | [ Basın ] | [ Partner ]

Copyright © egitimbursu.com - Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 2004-01-15 (16634 okuma)

 

Arama

 

News


Yurtdışında BurslarSTA ÖGRECI KIMLIK KARTISokrates - Leonardo de Vinci - ErasmusENTERNASYONAL BURSLARAkedemik BurslarABD Sporcu KampıABD Sporbursu.Com


 

Duyurular

BURS BANKAMIZ

11.09.2004 TARİHİNDE DÜZENLENDİ. BURS ARAYAN VE BURS VERENLER HABERLEŞECEKLER. _____________________ AMERİKA ’DA YÜKSEK OKUL SPOR BURSUNA MASRAFSIZ BAŞVURU. _____________________ AKADEMIK BURSLARA 20 GÜNDE CEVAP VERİLİYOR. ____________________ 30 MAYIS 2005 SPOR BURSU KAMPINA ABD 'de SON KAYIT TARİHİ _____________________ Site Messenger ve aktüel haberler için ''üye ol'' linkinden kayıt olabilirsiniz.TIKLAYIN


 

Haberler

Copyright 2003 @ eğitimbursu.com
Tasarım ve altyapı düzenlemesi QualitaWeb tarafından yapılmıştır.

Sayfa Üretimi: 0.356 Saniye